28 травня
Завантажити ще

Рада може розформувати Мінкульт та звільнити міністрів Лісового, Верещук і Кубракова, - нардепи

Рада може розформувати Мінкульт та звільнити міністрів Лісового, Верещук і Кубракова, - нардепи

За інформацією народних депутатів, на наступному тижні Верховна Рада може відправити у відставку декількох міністрів, Генпрокурора та розформувати Мінкульт. Нардеп Ярослав Железняк написав, що роботу у Кабміні втратять три-чотири чиновники. Його колега Олексій Гончаренко уточнив, що "точно" звільнять міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірину Верещук і, можливо, міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олексія Кубракова й міністра освіти Оксена Лісового.

- Точно на вихід Верещук, Кубраков (під питанням, але, швидше за все, також). Мінкульт будуть розформовувати і кудись приєднувати. Оксен Лісовий, міністр освіти, також, найімовірніше, все, - написав Гончаренко.

За словами Железяка, ніхто із депутатів не знає фінального рішення, проте розгляд "кадрового пакету" точно планується. 

  • 30 березня "Українська правда" з посиланням на джерела написала, що у Кабінеті міністрів незабаром очікуються кадрові перестановки, але команда президента ще не визначилася, які саме.
  • 12 квітня "РБК-Україна" з посиланням повідомило, що можуть звільнити очільників Мінкультури, Мінспорту, Мінреінтеграції та Мінінфраструктури.