29 травня
Завантажити ще

Коломойський сидить в установі СБУ, де немає платних камер, - Малюська

Коломойський сидить в установі СБУ, де немає платних камер, - Малюська
Фото: Любомира Ремажевська, Ґрати

Ігор Коломойський продовжує перебувати в установі Служби безпеки України, де немає платних камер. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телемарафону.

- Ні. Він навіть не сидить в установі Міністерства юстиції. Він знаходиться в установі, якою керує Служба безпеки України. Там немає платних камер. Там, напевно, всі камери однакові, - відповів він на запитання, чи перебуває бізнесмен у платній камері.

У вересні 2023 року LIGA.net з посиланням на співрозмовників  в правоохоронних органах написала, що Ігор Коломойський перебуває один у невеличкій, але чистій камері Ізолятора тимчасового тримання (ІТТ) СБУ з "парашею" в кутку, без телевізора, інтернету і телефону. Особиста кореспонденція в установі переглядається працівниками ІТТ. 

Якби першу підозру бізнесмену вручило Національне антикорупційне бюро України, то його помістили б в слідчий ізолятор Мін'юсту, більш відомий як Лук’янівське СІЗО, де умови утримання є значно комфортніше. На Лук’янівці офіційно можна купити окрему камеру з усіма вигодами.

У листопаді NV розповіло, що камера ізолятора СБУ знаходиться в центрі Києва. Утримувані можуть читати книги, також дозволено прогулянки — одна година на день. Їжу в’язням доставляють зі шпитальної кухні військово-медичного управління СБУ, яке розташоване поруч. Один з адвокатів Ігоря Коломойського Олег Пушкар розповів, що у приміщенні є ліжко, стіл і стілець, а також туалет. 

  • 27 лютого Шевченківський районний суд Києва залишив Ігоря Коломойського під вартою до 25 квітня та знизив суму застави до 2,4 млрд грн. СБУ та НАБУ вручили бізнесмену три підозри, зокрема у шахрайстві й відмиванні коштів.
  • У жовтні 2023 року, після затримання, Ігор Коломойський на п'ять років передав свої права на "1+1 media" трудовому колективу в особі чинного гендиректора Ярослава Пахольчука. 
Новини по темі: Ігор Коломойський