Завантажити ще

Суд скасував арешт частини майна, яке фігурує у справі Гринкевичів

Суд скасував арешт частини майна, яке фігурує у справі Гринкевичів
Фото: Суспильне

Шевченківський районний суд міста Києва скасував арешт частини майна, яке фігурує у справі бізнесменів Гринкевичів, підозрюваних у справі про постачання неякісного одягу для ЗСУ. Про це йдеться у рішенні суду.

Журналісти антикорупційного проєкту NGL.media з'ясували, що власником компанії «ВТ Девелопмент» наразі є львів'янин Максим Станкевич, проте ще влітку 2023 року бенефіціаром компанії була дружина бізнесмена Ігоря Гринкевича Світлана. Арешт на майно цієї компанії наклали у рамках розслідування щодо компаній «Трейд лайнс рітейл» та «Будівельна компанія Сітіград», які фігурують у справі Гринкевича.

У ході судового слухання представник компанії «ВТ Девелопмент» стверджував, що її майно не пов'язане із договорами, які укладали компанії Гринкевича, і майно начебто ніяк не пов'язане із самими фігурантами справи львівського бізнесмена.

Суддя встановив, що орган досудового розслідування, тобто Державне бюро розслідувань, не надав доказів протиправної діяльності "ВТ Девелопмент", а тому ухвалив скасувати її арешт.

  • Компанії бізнесмена Ігоря Гринкевича та його сина Романа виграли 23 тендери Міноборони на постачання одягу на 1,5 млрд гривень. Також правоохоронці перевіряють причетність колишніх посадових осіб МО до операцій, пов'язаних із компаніями Ігоря Гринкевича.
  • 17 січня Гринкевичу, його сину Роману та ще трьом керівникам підконтрольних компаній оголосили підозри. Трьом фігурантам справи обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під заставу.
Новини по темі: Суд справа Гринкевичів