Завантажити ще

Закупівельника Міноборони Волошенкова планують звільнити після новин про його участь в "Антимайдані"

Закупівельника Міноборони Волошенкова планують звільнити після новин про його участь в
Фото: FACEBOOK ДМИТРА ВОЛОШЕНКОВА

Менеджер із зовнішньоекономічної діяльності Агенції оборонних закупівель Міністерства оборони України Дмитро Волошенков буде звільнений  на тлі поширення інформації про його "антиукраїнську діяльність" у минулому. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала керівниця Агенції Марина Безрукова.

- Я абсолютно поділяю суспільне несприйняття, що люди з проросійським бекграундом працюють в Агенції оборонних закупівель…  Наша Агенція зможе працювати ефективно лише тоді, коли всі співробітники поділяють спільні цінності. У найближчі дні Дмитра Волошенкова буде звільнено, - зазначила Безрукова.

Вона наголосила, що Волошенков прийшов у Агенцію у червні 2023 року як менеджер з зовнішньоекономічної діяльності.  

- Для мене лишається незрозумілим, чому попередній політичний досвід Дмитра та позиція в часи Революції Гідності не були враховані як вагомі ризики. Тому мною ініційовано внутрішнє розслідування щодо повноти спеціальної перевірки, яку він проходив при працевлаштуванні в Агенцію, - наголосила керівниця Агенції, додавши, що  також подала звернення в правоохоронні органи з запитом на додаткову перевірку Волошенкова.

Сам Волошенков сказав у коментарі "Схемам", що пройшов перевірку на поліграфі. Питання ж щодо зміни політичної позиції та рішення працювати у державній структурі – залишив без відповіді.

  • 17 квітня у соцмережах поширились згадки про те, що Волошенков був активним учасником "Антимайдану" в Одесі та раніше очолював одеський міський осередок Партії регіонів. 
  • У листопаді 2023 року Служба внутрішнього аудиту Міноборони з’ясувала, що на Черніговщині військова частина закупала генератори за підвищеною ціною. Через це вони закупили на 163 генератори менше від встановленої потреби.