Завантажити ще

Зеленський провів Ставку з проблем енергосистеми та її захисту

Зеленський провів Ставку з проблем енергосистеми та її захисту
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Глава держави Володимир Зеленський у понеділок, 15 квітня, провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Головними темами Ставки стали проблеми в енергосистемі та ситуація на фронті. Про це повідомляє Telegram-канал президента.

- Заслухав доповіді представників енергетичної галузі - Міненерго, "Енергоатому", "Укренерго", "Нафтогазу" - щодо зусиль, які вони докладають для захисту систем, відновлення пошкодженої генерації, перепідключення споживачів, - написав Зеленський. - Також була доповідь віце-прем'єра Олександра Кубракова щодо захисту критичної інфраструктури, особливо щодо ситуації у прифронтових та прикордонних регіонах.

Президент наголосив, що фізичний захист не може повністю уберегти від ударів терористів деякі об'єкти. Це може зробити лише досить ефективна ППО. Він подякував партнерам, які підтримують український повітряний щит, але додав, що інтенсивність російських атак потребує більшого єднання. Він нагадав, що країни-партнери захистили Ізраїль, продемонструвавши, що "єднання не тільки можливе, а й повністю ефективно".