Завантажити ще

Законопроект про демобілізацію вже розробляється і буде у Раді найближчими місяцями, - Міноборони

Законопроект про демобілізацію вже розробляється і буде у Раді найближчими місяцями, - Міноборони
Фото: t.me/ab3army

Законопроект щодо демобілізації українських військових уже розробляється. Документ можуть внести до парламенту найближчими місяцями. Про це повідомляє речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону.

- Готуватимуть цей законопроект спільно з Міністерством оборони України, а також представниками Генштабу. Він уже в роботі, і найближчими місяцями з'явиться версія, яка потім потрапить до парламенту, - сказав Лазуткін. - Зрозуміло, що ця тема і є важливою, і чутливою для суспільства. Зрозуміло, що зараз людям, які перебувають на лінії бойового зіткнення, треба давати перепочинок, водночас замінити людей, які мають бойовий досвід, потрібно, враховуючи багато різних моментів, у тому числі, їх потрібно замінити підготовленими бійцями.

Як нагадав Лазуткін, раніше була інформація, що законопроект про демобілізацію буде готовий за вісім місяців, але терміни можуть змінитися. Він вважає, що це станеться швидше, але узгодження та проведення його через парламент може затягнутися.