Завантажити ще

Прокудін підтвердив замах на себе і заявив, що це не перший випадок

Прокудін підтвердив замах на себе і заявив, що це не перший випадок

Голова Херсонської ОВ Олександр Прокудін підтвердив факт замаху на нього. Він зазначив, що знав про ризики роботи в прифронтовому регіоні, де щодня гинуть і зазнають поранень мирні жителі внаслідок російських атак. Про це він повідомив у соцмережі.

- Так, це справді правда. І, на жаль, це далеко не перша, та, мабуть, і не остання спроба. Чому я про це не розповідав? Я знав, на що йду, коли погодився працювати у прифронтовому регіоні. Щодня на Херсонщині від російських атак гинуть і страждають громадянські люди. Окупанти прицільно полюють та обстрілюють мирне населення з безпілотників. Я така сама людина, як і інші. І це наша буденність – сказав Прокудін.

Прокудін підкреслив, що головне в цій ситуації, що зловмисника затримано, а спецслужбам вдалося викрити ще одного колаборанта. Він висловив подяку СБУ за проведену операцію.

  • Голова Служби безпеки України Василь Малюк напередодні розповів, щоСБУ запобігла замаху на начальника Херсонської ОВ Олександра Прокудіна з використанням ворожого безпілотника.
  • У коригуванні дрону підозрюється місцевий житель, якого затримали 10 квітня.