27 травня
Завантажити ще

Росія у березні випустила по Україні 400 ракет, 600 "шахедів" і три тисячі авіабомб, - Зеленський

Росія у березні випустила по Україні 400 ракет, 600
Фото: REUTERS

У березні Росія випустила по Україні понад 400 ракет, 600 "шахедів" і 3 тисячі керованих авіабомб. Про це заявив президент Володимир Зеленський, закликавши партнерів передати Україні більше засобів ППО.

- Тільки за цей березень російські терористи застосували проти України понад 400 ракет різних типів, понад 600 "Шахедів" і понад 3 тисячі керованих авіабомб. Різні міста і села України потерпають від цього терору, і особливо жорстоко Росія бʼє по прифронтових територіях та прикордонних громадах, - заявив президент.

Зеленський підкреслив, що Харків зазнає ударів ракет і дронів з першого дня повномасштабної війни. Тепер російські терористи застосовують ще й авіабомби проти міста. 

- Усього цього не буде, коли Україна отримає надійні системи ППО, які можуть врятувати життя наших людей та повернути безпеку нашим містам. «Петріоти» в руках українців довели, що всі форми російського терору можуть програти. І це потрібно – потрібно для нашого Харкова та всіх інших міст і громад, чиє життя зараз під російськими ударами, - сказав Зеленський.