20 травня
Завантажити ще

У Києві зафіксовано високий рівень забрудненості повітря

У Києві зафіксовано високий рівень забрудненості повітря
Фото: kyiv.comments.ua

У Києві зафіксовано високий рівень забруднення повітря дрібнодисперсним пилом. У зв'язку з цим рекомендується тимчасово обмежити перебування на вулиці та не провітрювати приміщення. Про це повідомили у Київській міській адміністрації.

– У Києві спостерігається тимчасове погіршення якості повітря через підвищення концентрації дрібнодисперсного пилу фракції PM10. Разом із хвилею тепла його було занесено на територію України із Середземномор'я. До нормалізації ситуації рекомендовано утриматися від прогулянок та провітрювання приміщень, — йдеться у повідомленні.

До поліпшення ситуації з якістю повітря рекомендується уникати фізичних навантажень на вулиці, вживати більше води, а якщо є очищувач повітря, включити його на максимальну потужність. За останніми даними, на 16:00 1 квітня система моніторингу якості повітря в різних районах Києва зафіксувала загальний індекс у діапазоні від 75 до 82, що вказує на високий рівень забруднення повітря.

  • 1 квітня Український гідрометеорологічний центр повідомив про прихід пилу із Сахари до України. Пил став помітним для жителів західного регіону ще вчора, а сьогодні він охопить більшу частину областей України.
  • У Києві 2 квітня прогнозується сильний південний вітер зі штормовими поривами та можливі негативні наслідки через перенесення пилу з Сахари. У столиці без опадів максимальна температура становитиме +24 градуси, хоча до вечора можливий невеликий дощ, іноді з грозою. Синоптик також звернула увагу на очікуване зниження температури повітря у наступні дні – 3, 4 та 5 квітня.