Завантажити ще

Зеленський провів нараду з військовими щодо виробництва дронів та проєкту РЕБ

Зеленський провів нараду з військовими щодо виробництва дронів та проєкту РЕБ
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 1 квітня, провів тригодинну нараду з військовими з виробництва безпілотників. Під час зустрічі ухвалили низку важливих рішень, які дозволять збільшити та спростити виробництво дронів різних типів. Про це глава держави розповів у соцмережах.

- Поновили та деталізували плани виробництва на поточний рік за всіма типами безпілотників: FPV, бомбардувальниками, розвідниками, а також щодо далекобійних дронів для особливих завдань, - написав президент. – Обговорили, як забезпечити гнучкість нашого ОПК. Потреби фронту змінюються. Наші виробники мають своєчасно реагувати на них.

Зеленський зазначив, що на нараді ухвалили низку рішень про спрощення процедури закупівель, імпорту комплектування, нарощування виробництва снарядів для дронів та навчання операторів. Також було обговорено проєкт будівництва комплексної системи управління засобами РЕБ для захисту українських воїнів і техніки від російських безпілотників. Зеленський розповів, що цю систему вже тестують за окремими напрямками. Проте планується масштабування прокту на увесь фронт.

  • У лютому Зеленський провів нараду з урядом, військовими та представниками ОПК, головною темою стала розробка сучасної зброї проти розвідувальних російських дронів.
  • В одному зі звернень Зеленський зазначив, що сьогодні кожен в Україні, хто може виробляти ефективні системи радіоелектронної боротьби, заслуговує на повне державне сприяння на всіх рівнях: і на центральному – від уряду, і в кожному регіоні, де є такий потенціал.
  • Також раніше Зеленський пообіцяв "здивувати" РФ дронами та системами РЕБ, що виробляються в нашій країні.