24 травня
Завантажити ще

У Києві попереджають про загрозу проникнення ДРГ та просять громадян не панікувати

У Києві попереджають про загрозу проникнення ДРГ та просять громадян не панікувати
Фото: Facebook / Сергій Попко

Ракетні атаки Росії, спрямовані на цивільні об'єкти та мирних громадян України, та використання країною-агресором озброєння з коротким часом прильоту змусили владу Києва переглянути структуру безпеки столиці. Як заявив голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко, окрім обстрілів, що почастішали, існує й загроза проникнення до столиці диверсійно-розвідувальних груп противника, а також активізації агентів російських спецслужб.

Враховуючи цю інформацію, Рада оборони Києва ухвалила рішення переглянути підходи до проведення у Києві масових заходів, а також забезпечення життєдіяльності столиці в плані роботи громадського транспорту, організації різноманітних заходів тощо.

- Усі силові та військові структури Києва посилять увагу до місць скупчення людей, щоб забезпечити безпеку громадян. Всім відповідальним структурам та балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту – забезпечити постійний доступ населення до укриття та готовність пунктів незламності до використання, - повідомив Попко.

Крім цього, соціальні мережі ще ретельніше моніторитимуться на предмет поширення дезінформації, провокацій та будь-якої іншої інформації, що дестабілізує обстановку в столиці.

- Киян прошу зберігати спокій і не панікувати. Ми вживаємо превентивних заходів, щоб Київ та його мешканці були надійно захищені, - йдеться в інформації голови КМВА. В адміністрації просять киян дотримуватись правил безпеки та не ігнорувати сигнали повітряних тривог.