Завантажити ще

У Раді відхилили правку про броню від мобілізації із зарплатою від 35 000 грн

У Раді відхилили правку про броню від мобілізації із зарплатою від 35 000 грн
Фото: cvu.org.ua

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки без обговорення відхилив ініціативу щодо броні від мобілізації за рівнем заробітної плати. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко

- Схоже, деякі депутати нарешті зрозуміли, що ідеєю про бронювання за зарплату 35 тисяч рили собі яму. І тепер відхрещуються від неї, рахуючи, що ця ідея взагалі не має права на життя. На комітеті цю поправку було знято навіть без розгляду. Добре, що влада нарешті прислухалася до суспільства і визнала, що ця модель спочатку не витримувала жодної критики. Ще одна наша з вами перемога, – написав він.

Гончаренко розповів, що нові ідеї щодо мобілізації в економічному відомстві є, але, на жаль, багато з них спрямовані на своїх та багатих, а не на економіку країни, яка воює.

  • 26 березня Парламентський комітет із питань національної безпеки, оборони та розвідки 26 березня під час роботи над законопроєктом про мобілізацію відхилив правку про мобілізацію з 18-річного віку.
  • 22 березня Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки ухвалив рішення щодо поправок до законопроєкту про мобілізацію щодо надання відстрочки та бронювання від мобілізації для аспірантів.
  • 25 грудня Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроєкт №10378 про мобілізацію, що викликав багато суперечок та обговорень. Пропозиції включали обмеження прав ухиляються та можливість вручення повісток у різних громадських місцях, а також зниження призовного віку з 27 до 25 років.