Завантажити ще

У Харкові достроково завершать опалювальний сезон через проблеми зі світлом та гарячою водою

У Харкові достроково завершать опалювальний сезон через проблеми зі світлом та гарячою водою
Фото: facebook.com/ihor.terekhov

У Харкові через проблеми зі світлом після російської атаки 22 березня вирішили достроково завершити опалювальний сезон. Тепло почнуть відключати з 26 березня. Про це 25 березня повідомив мер Ігор Терехов у телеграм-каналі.

- Чи не єдиним з можливих заходів для зменшення навантаження на енергосистему вбачається дострокове завершення опалювального сезону. Лише це дозволить нам забезпечити електроенергією максимальну кількість споживачів та дати гарячу воду в будинки харківʼян. Відключати теплопостачання почнуть від завтрашнього дня. Температура повітря на вулиці сприятлива, - сказав він.

Міський голова зазначив, що минулої пʼятниці Росія фактично знищила основні енергетичні об'єкти, за рахунок яких живився Харків. Дефіцит електроенергії відчутний. Потужностей для відновлення руху наземного електротранспорту не вистачає. Замість трамваїв і тролейбусів пасажирів за схемою блекауту продовжують перевозити безоплатні муніципальні автобуси. 

24 березня голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький сказав в ефірі національного телемарафону «Єдині новини», що рішення про закінчення опалювального сезону в регіонах, які постраждали від російських ракет, буде ухвалюватись окремо та залежно від температури навколишнього середовища. Кудрицький зазначив, що коли закінчується опалювальний сезон, люди “догріваються” електроприладами, й це створює додаткове навантаження на енергосистему. Він запевнив, що Укренерго перебуває у комунікації з місцевою владою, для того щоб припинення опалювального сезону не створило негативних наслідків для постраждалої енергосистеми того чи іншого регіону.

  • 25 березня метро у Харкові відновило роботу після триденної зупинки. Потяги рухаються з інтервалом у 20 хвилин. 
  • 19 березня голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишев повідомив, що опалювальний сезон в Україні планують завершити наприкінці березня з огляду на плюсову температуру.