21 травня
Завантажити ще

"Голос України" та "Урядовий кур'єр" перестануть існувати як медіа та звільнять усіх журналістів

З 1 квітня парламентська газета "Голос України" припинить існування як медіа. Аналогічна доля чекає і на «Урядовий кур'єр». Про це повідомив в.о. директора видання Сергій Демський, пише "Детектор медіа".

- Згідно із Законом «Про медіа», державні видання «Голос України» та «Урядовий кур'єр» припинять свою роботу як повноцінні медіа і будуть лише джерелом офіційної інформації, - розповів він.

За словами Демського, з 1 квітня в редакціях газет скоротять усіх журналістів, залишається лише персонал, який здійснював організаційно-технічну підготовку газети до друку. В організації наразі 92 співробітники, з яких працює 80 осіб. 43 людини буде звільнено.

Демський нагадав, що офіційними друкованими виданнями є видання президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України, Верховного Суду, вищих спеціалізованих судів, центральних органів виконавчої влади, які призначені для інформування громадськості про закони та нормативно-правові акти України. У таких виданнях забороняється розміщення реклами чи іншої інформації.

Газета "Голос України" є офіційним друкованим органом Верховної Ради України. Вона виходить з 1 січня 1991 року п'ять разів на тиждень. У газеті публікувалися нормативно-правові акти та документи ВР, постанови й розпорядження КМУ та рішення органів місцевого самоврядування.

"Урядовий кур'єр" почав виходити у жовтні 1990 року. У ньому публікувалися тексти законів, указів, постанов і коментарі до них, юридичні консультації та огляд юридичного ринку. Також публікувалася інформація про освіту, охорону здоров'я, спорт і міжнародні події.

Новини по темі: Преса газети ЗМІ