Завантажити ще

Польські фермери повністю перекрили рух вантажівок з України на чотирьох напрямках

Польські фермери повністю перекрили рух вантажівок з України на чотирьох напрямках
Фото: REUTERS

Польські фермери на кордоні повністю перекрили рух вантажівок із України на чотирьох напрямках. Про це розповів представник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, повідомляє "Укрінформ".

- У напрямку Польщі фермери повністю не пускають вантажівки з України за напрямками пунктів пропуску "Шегині", "Ягодин", "Угринів" та "Устилуг", - зазначив він.

Демченко також повідомив, що польські фермери обмежують кількість автомобілів, які можуть в'їжджати з Польщі до України через пункти пропуску "Ягодин" та "Шегині". За останню добу було дозволено проїжджати лише 50 та 30 машинам відповідно.

За його словами, на ранок вівторка на цих п'яти напрямках у чергах на території Польщі загалом перебувають 1500 вантажівок, найбільше – навпроти пункту пропуску "Ягодин".

Спікер наголосив, що польські фермери тимчасово припинили блокування на пункті пропуску "Корчова - Краківець" уночі 9 березня. Проте з 13 березня вони планують відновити протест. Наразі стоїть черга з приблизно 500 вантажівок на цьому напрямку. 

  • 11 березня міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков заявив, що на кордоні між Польщею та Україною протестувальники й поліція Польщі блокують рух українських пасажирських автобусів в обидва боки без пояснень.
  • У зв'язку з інцидентом консул Генерального консульства України у Любліні вирушив до пункту пропуску на кордоні з Польщею.
Новини по темі: Кордон Польща блокада