Завантажити ще

Борис Джонсон таємно зустрічався з президентом Венесуели Мадуро, щоб обговорити війну в Україні - ЗМІ

Борис Джонсон таємно зустрічався з президентом Венесуели Мадуро, щоб обговорити війну в Україні - ЗМІ
Фото: AP

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон провів таємну зустріч із президентом Венесуели Ніколасом Мадуро у Каракасі. Сторони обговорили російсько-українську війну. Про це повідомляє видання The Sunday Times з посиланням на своїх інформаторів.

За їхньою інформацією, Джонсон прибув до Каракасу з Домініканської Республіки, де проводив відпустку з родиною, на приватному літаку. Загалом він пробув у Венесуелі менше ніж 24 години.

Джерела кажуть, що колишній прем'єр-міністр обговорив з Мадуро вторгнення Росії в Україну та інформацію щодо можливих постачань Венесуелою зброї та іншої військової техніки до Росії. Він також обговорив умови нормалізації відносин з Великою Британією, яка не визнає легітимності адміністрації Мадуро.

  • В південноамериканському регіоні Венесуелу вважають союзником Росії. Вже довгий час країна перебуває в міжнародній ізоляції. 9 березня 2022 року лідер Венесуели Ніколас Мадуро засудив економічні санкції західних країн проти РФ, заявивши, що це може розв'язати ядерну війну.
  • Наприкінці минулого року президент Венесуели Ніколас Мадуро підписав указ про анексію території сусідньої Гаяни.