Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Кабмін готує законопроєкт про військовий збір для ФОП, - нардеп Гетманцев

Кабмін готує законопроєкт про військовий збір для ФОП, - нардеп Гетманцев
Фото: facebook.com/d.getmancev

Кабінет міністрів готує законопроєкт, за допомогою якого хочуть збільшити надходження до державного бюджету. Один із таких способів — збільшити військовий збір для приватних підприємців (ФОП). Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі марафону "Єдині новини".

- Йдеться про збільшення військового збору, запровадження військового збору для ФОП, які сьогодні його не сплачують, для юридичних платників єдиного податку, для певних видів операцій – з нерухомим майном, ювелірними виробами та інших операцій, – розповів він.

Народний депутат від фракції “Слуга народу” додав, що йдеться про комплекс пропозицій, які "з миру по нитці” збільшать доходи державного бюджету на 44 мільярд гривень. Кабмін може зареєструвати цей законопроєкт у парламенті у березні.

  • У червні 2023 року українці відкрили 31 тисячу ФОП - це найбільший показник не лише з початку повномасштабної агресії, але й за останні три роки.
  • В Україні за 2023 рік на 16% зросла кількість офіційних гривневих мільйонерів. Декларації на суму понад 1 млн гривень подали 12 374 особи.
  • Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розкритикував ідею броні від мобілізації залежно від суми сплачених податків. Він вважає, що таким чином "бідні будуть воювати за багатих".