Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
23 квiтня
Завантажити ще

Керівниця відділу комунікацій Центру громадського здоров’я звільнилася через бойкот співробітників

Керівниця відділу комунікацій Центру громадського здоров’я звільнилася через бойкот співробітників
Фото: facebook.com/daria.gordiyko

Дар’я Гордійко повідомила, що вирішила звільнитися з посади керівниці відділу комунікацій Центру громадського здоров’я. Про це вона розповіла наступного дня після того, як працівники відділу заявили, що звільнилися через призначення Гордійко. Вони пояснили своє рішення тим, що не можуть працювати з людиною, яка обіймала посаду шеф-редакторки телеканалу ZIK.

- Триматися за посади не бачу сенсу. Йду. Нам своє робити (с), - написала Дар’я Гордійко у своєму фейсбуці.

Гордійко зазначила, що “ледь не кожен медійник” працював на телеканалах Інтер, 112, ZIK, виданні “Вести” або виданнях медіахолдингу Сергія Курченка. Так, Антоніна Доломанжи, яка звільнилася через Гордійко, у 2018 році писала для видання "КП в Україні".

Гордійко також заявила, що іноді люди помиляються, а іноді видають небажання працювати за високі принципи. За її словами, сьогодні зусилля краще направити на спільну головну мету - боротьбу за перемогу. Також вона зазначила, що її чоловік воює в ЗСУ.

  • 4 березня п’ятеро співробітників відділу комунікацій державної установи “Центр громадського здоров’я” при Міністерстві охорони здоров’я звільнилися після того, як керівницею відділу призначили колишню шеф-редакторку телеканалу ZIK Дар’ю Гордійко.
  • Гордійко стала шеф-редакторкою ZIK у червні 2019 року, після того, як власником телеканалу став народний депутат від наразі забороненої ОПЗЖ Тарас Козак. До ZIK Гордійко працювала випусковою редакторкою телеканалу NewsOne та шеф-редакторкою ток-шоу на телеканалі «Прямий».