Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Києві перевірять роботу військово-лікарських комісій через велику кількість скарг, - Ляшко

У Києві перевірять роботу військово-лікарських комісій через велику кількість скарг, - Ляшко

У Києві проведуть перевірку діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК). Це пов'язано зі збільшенням кількості скарг на їхню роботу, розповів у соцмережі Facebook міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

- Починаємо перевірку ВЛК у місті Києві. Підписав відповідний наказ щодо створення робочої групи для перевірки. Таке рішення викликано збільшенням кількості скарг, які отримують останнім часом. Основні з них відносяться до базових речей, які при бажанні можна оперативно виправити. Це і недотримання електронної черги та відсутність базових умов для комфортного проходження ВЛК та не оптимізовані маршрути. З цих речей і починаємо. Це елементарна повага до людей, – розповів міністр.

МОЗ перевірить також корупційні питання, такі як вимога хабарів за облік усіх наявних хвороб та станів під час медоглядів, схеми незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон або прийняття рішень щодо надання відстрочки від призову за станом здоров'я, недбалість лікарів та хабара за неправильний діагноз. Ляшко також закликав українців повідомляти про порушення, з якими вони стикаються, телефоном: 0 800 60 20 19.