22 червня
Завантажити ще

На кордоні біля Білорусі поляки затримали журналіста "Української правди" Ткача

На кордоні біля Білорусі поляки затримали журналіста
Фото: facebook.com/mixailotkach

Польські правоохоронці біля кордону з Білоруссю на декілька годин затримали журналіста «Української правди» Михайла Ткача та оператора, які знімали матеріал про транзит продукції між Польщею, Росією та Білоруссю. Про це пише "УП".

- Біля кордону Польщі з Білоруссю польські поліцейські зупинили нас і почали перевіряти наші документи та посвідчення журналістів. Потім вони приступили до обшуку, забравши у нас камери, карти пам'яті, телефони та документи. Нас доставили до комендатури, де близько 10 людей обшукали нашу машину та викинули наші речі на капот. Польські поліцейські частково видалили зняті матеріали, - розповів Ткач.

Ткач повідомив на допиті, що вони знімали матеріал про те, як Польща торгує з Росією через Білорусь, тоді як польські фермери блокують українсько-польський кордон, і як сільськогосподарська продукція йде з Росії та Білорусі до Польщі. Частину відзнятого матеріалу поляки видалили.

- Ми на волі. Речі повернули. З того, що встигли перевірити,  -відео частково повидаляли. Нвіщось вирвали дроти підзарядки у машині. Кудись забирали телефони. За принципом - будемо розбиратись. Але я ще не бачив, щоб десятеро поліцейських та двоє спецслужбовців таку увагу приділяли двом журналістам, обличчя яких гугляться за секунду, - написав Ткач у фейсбуці.

Фото
Фото
27 Лютого18:45
Новини по темі: Кордон Журналісти Польща