Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
23 квiтня
Завантажити ще

ДБР заявило, що арешт будівлі “Сінево” не вплине на роботу мережі лабораторій

ДБР заявило, що арешт будівлі “Сінево” не вплине на роботу мережі лабораторій
Фото: facebook.com/synevolab

Арешт будівлі компанії “Сінево” не вплине на роботу медичних лабораторій. Про це заявило Державне бюро розслідувань. У ДБР запевнили, що арешт наклали через можливу незаконну передачу державного майна третім особам. Слідчих дій відносно медичного підприємства немає.

- Наголосимо, що жодних слідчих дій відносно вказаного медичного підприємства, які б перешкоджали здійсненню його діяльності, не проводилось і після накладення арешту на держмайно у 2022 році жодних перешкод у наданні медичних послуг не виникало й не виникає і сьогодні, - йдеться на сайті Державного бюро розслідувань.

У ДБР пояснили, що арешт на будівлю наклали в рамках досудового розслідування за фактом можливої незаконної передачі цілісно-майнового комплексу службовцями одного з міністерств, Фонду держмайна та Українського науково-дослідного інституту нафтопереробної промисловості третім особам, яке здійснюють з 2022 року.

  • 27 лютого мережа медичних лабораторій “Сінево” заявила, що ДБР наклало “безпідставний та протизаконний арешт” на будівлю головного офісу і центральної лабораторії в Києві й невдовзі компанія буде змушена припинити діяльність в ній. Це призведе до повної зупинки роботи мережі лабораторій в Україні. Йдеться про будівлю на проспекті Академіка Палладіна, 46/2, та арешт, накладений Личаківським районним судом Львова. За заявою “Сінево”, вони придбали будівлю у 2010 році, коли вона перебувала у приватній власності. Провадження ДБР ведеться за фактом незаконного виведення з державної власності нерухомого майна у 2016-2021 роках. 
  • У січні президент України Володимир Зеленський створив Раду з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.