Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На кордоні запровадили електронну чергу для легкових авто

На кордоні запровадили електронну чергу для легкових авто
Фото: centr-avto.com.ua

Кабінет міністрів України вніс зміни до порядку експериментального проєкту «Електронна черга перетину кордону», розширивши її дію на легкові автомобілі. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

- Водії легкових автомобілів зможуть скористатися електронною системою «Електронна черга перетину кордону» для бронювання місця у черзі та управління процесом виїзду через державний кордон. Це може бути зроблено через мобільний додаток «Дія» чи інші засоби Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, — написав він.

  • 12 лютого стала доступною послуга електронної черги для перетину кордону автобусним сполученням на всіх 29 пунктах пропуску з країнами ЄС та Молдовою. Усі автобуси зможуть перетинати кордон за попереднім записом у системі «єЧерга», що означає реєстрацію для перетину кордону за принципом «Реєструйся та їдь».
  • З 10 травня введено систему онлайн-бронювання перетину кордону "єЧерга" для автобусів на 16 пунктах пропуску з Євросоюзом та Молдовою.
  • Система "єЧерга" дозволяє перевізникам зареєструватися та обрати пункт пропуску й дату перетину кордону. Після цього система резервує місце у черзі на певний час. Після прибуття у пункт пропуску у заброньований час перевізник проходить контроль без черги. Система доступна на пунктах пропуску "Краківець – Корчова", "Рава-Руська – Гребенне", "Устилуг – Зосин" (для порожніх вантажівок), "Шегині – Медика", "Ягодин – Дорогуськ".
Новини по темі: Кордон автомобіль кпп