Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Масі Найєм пояснив свої слова про загрозу втратити Україну до травня

Масі Найєм пояснив свої слова про загрозу втратити Україну до травня
Фото: facebook.com/MasiNayyem

Адвокат та військовослужбовець Масі Найєм здивований реакцією на своє інтерв'ю, в якому він попередив про риск програти війну, якщо нічого не зміниться. У своєму фейсбуці він заявив, що очевидна для нього "база" чомусь тиражується телеграм-каналами як сенсація.

- Скажу для тих, хто намагається подати мої слова в контексті "зради": це не фантазії, а реальний ризик, який нас чекає, якщо ми не отримаємо озброєння від партнерів, макрофінансову допомогу нашому бюджету і - найважливіше! - мобілізацію і ротацію підрозділів, які вже два роки без передиху живуть на лінії зіткнення, - написав Найєм.

Юрист додав, що “багатьом незручно це чути і складно тверезіти”, та перепросив, “що потурбував”.

Чотири дні тому на Deutsche Welle вийшло інтерв'ю Масі Найєма. 26 лютого ЗМІ та телеграм-канали почати цитувати його. Зокрема, військовослужбовець сказав, що до травня українці можуть втратити державу, якщо не подорослішають. За словами Найєма, наразі не стоїть питання про мобілізацію тільки мотивованих людей. У разі програшу війни українцям доведеться жити під російською окупацією або втікати до Польщі, де висипають українське зерно.

Фото: facebook.com/MasiNayyem

Фото: facebook.com/MasiNayyem

  • У червні 2022 року засновника юридичної компанії "Міллер" Масі Найєма було поранено на фронті, внаслідок чого він втратив око.
  • У січні 2023-го внаслідок російського ракетного удару по Києву було пошкоджено квартиру Масі Найєма, а також його автомобіль.