Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Сили ППО заявили, що вночі один з дронів РФ залетів на територію Молдови - відповідь міноборони країни

Сили ППО заявили, що вночі один з дронів РФ залетів на територію Молдови  - відповідь міноборони країни

Під час атаки РФ в ніч на 27 лютого один з дронів країни-окупанта перетнув українсько-молдовську ділянку державного кордону в Одеській області. Про це повідомили в Силах оборони півдня України.

- Дрон пролетів над територією сусідньої держави кількадесят кілометрів і знов увійшов у повітряний простір України, де згодом був знищений силами протиповітряної оборони України, -  зазначили в Силах оборони півдня, додавши, що БПЛА на кордоні з Молдовою були зафіксовані о 23:11.

Тим часом молдовська сторона не підтвердила захід  російських «шахедів» на територію цієї країни.

- Щодо передбачуваного ризику потрапляння безпілотника на територію Республіки Молдова повідомляємо, що жоден безпілотник, запущений Російською Федерацією (26 лютого. - Ред.) ввечері над Україною, не пролетів над повітряним простором Республіки Молдова, - заявили в Міноборони Молдови.

У відомстві додали, що «українська сторона підтвердила, що всі запущені "шахеди" над Одеською областю були знищені або заглушені українською ППО».

  • В ніч на 27 лютого РФ атакувала Україну  ракетами «Іскандер-М»/KN-23, чотирма керованими авіаційними ракетами Х-59, однією протирадіолокаційною Х-31П та 13 ударними безпілотниками типу Shahed. Сили ППО збили 11 «шахедів» та дві Х-59. 
  • 17 лютого прикордонна поліція Молдови знайшла фрагменти російського безпілотника, який правоохоронцям здався "схожим на модель "Герань-2". Це була друга за тиждень знахідка російських БПЛА в республіці.