Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Усе почалося з Криму, і російське зло має там зазнати поразки - Зеленський

Усе почалося з Криму, і російське зло має там зазнати поразки - Зеленський
Фото: president.gov.ua

Усе почалося саме з Криму – цей російський реваншизм, ця російська війна. І саме там, у Криму, російське зло має зазнати ключової поразки. Про це президент України Володимир Зеленський сказав у вечірньому відеозверненні 26 лютого.

- Сьогодні ж в Україні - особливий день. Усі ми згадуємо події 2014 року, коли такими ж днями відбувалась окупація в Криму і визначалось, якою буде подальша доля міжнародної безпеки, міжнародних відносин. Усе почалося саме з Криму - цей російський реваншизм, ця російська війна. І саме там, у Криму, російське зло має зазнати ключової поразки. Ми вже досягли значних результатів у Чорному морі. Працюємо для того, щоб досягти необхідних результатів у небі та на землі в Криму, – наголосив Зеленський.

Також президент зазначив, що сьогодні передав сертифікати на квартири ще 30 родинам українських Героїв – воїнів Збройних Сил України, Національної гвардії, Національної поліції, які загинули, захищаючи нашу цілісність.

Окрім того, у Києві зустрівся із прем’єр-міністром Болгарії,  обговорили те, як зробити наше добросусідство ще більш ефективним і міцним. Сьогодні ж узяв участь у роботі спеціального саміту в Парижі – саміту лідерів, який зібрав президент Франції. Головна тематика - усе, що посилює нас у Європі, нашу стійкість та спроможності.