Завантажити ще

Під час заходу з прем'єром Болгарії у Києві оголосили повітряну тривогу

Під час заходу з прем'єром Болгарії у Києві оголосили повітряну тривогу
Фото: facebook.com/Government.of.Bulgaria

Прем’єр-міністр Болгарії Ніколай Денков, який упершє прибув до України за час війни, зустрівся с президентом Володимиром Зеленським. Про зустріч повідомив український лідер у своїх соціальних мережах.

- Сьогодні ми провели з Прем’єр-міністром Болгарії Ніколаєм Денковим, як і завжди, продуктивні та цілком конкретні перемовини, - написав Зеленський.

Глава держави подякував Болгарії за підтримку українських зусиль у Чорному морі та в Дунайському регіоні щодо розширення торговельних потоків і відновлення нормального судноплавства. 

- Ми домовилися з Болгарією активізувати розбудову логістики та інфраструктури в нашому регіоні, - додав він.

Також Денков та Зеленський провели спільну пресконференцію. 

У рамках свого візиту до Києва Денков зустрівся і з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Разом вони вшанували пам’ять полеглих захисників України. У фейсбуці Ради Міністрів Болгарії зазначили, що під час церемонії у Києві оголосили повітряну тривогу, але вшанування переривати не стали.

Разом із послом України в Болгарії Олесею Іващук Денков оглянув багатоповерхівку в Солом'янському районі Києва, яка постраждала від російського обстрілу 2 січня.

  • 25 лютого глава МЗС Німеччини Анналена Бербок перервала візит до Миколаєва через появу російського розвідувального дрона.
  • 25 лютого під час пресконференції президента Володимира Зеленського у Києві в кількох областях України оголосили повітряну тривогу.