Завантажити ще

У ЗСУ підтвердили вихід військових із села Ласточкине під Авдіївкою

У ЗСУ підтвердили вихід військових із села Ласточкине під Авдіївкою
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Збройні Сили України здійснили відхід від села Ласточкине Донецької області. Про це в ефірі телемарафону заявив речник оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Дмитро Ліховий.

- Підрозділи ВСУ здійснили відхід від села Ласточкине, щоб організувати оборону по лінії населених пунктів Орлівка — Тоненько — Бердичі й не допустити подальшого просування супротивника в західному напрямку, — розповів він.

  • 26 лютого Росія завдала 11 ракетних та 98 авіаційних ударів по українських територіях, здійснила 129 обстрілів. Напади російських військових зафіксовано на Куп'янському, Лиманському, Бахмутському та Авдіївському напрямках.
  • 25 лютого Ліховий спростував інформацію про захоплення пункту Ласточкине під Авдіївкою. Він повідомив, що російські військові продовжують штурми на Авдіївському напрямку за допомогою авіації та артилерії.
  • Цього ж дня Інститут вивчення війни повідомляв, що російським військам вдалося просунутися поблизу Бахмута, Ласточкиного та Роботиного, проте підтверджених змін на лінії фронту не зафіксовано.
  • 24 лютого командир відділення 24-го батальйону «Айдар» із позивним «Осман» Станіслав Бунятов повідомив про необхідність відступу з Ласточкиного для збереження життів військових та щоб уникнути перекриття логістичних маршрутів.