Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Польські фермери заблокували пункт пропуску на кордоні з Німеччиною

Польські фермери заблокували пункт пропуску на кордоні з Німеччиною
Фото: REUTERS

На знак протесту польські фермери заблокували пункт пропуску поблизу Франкфурта-на-Одері. Про це пише Spiegel.

Поліція закликала перевізників по можливості уникати автобана A12 та використовувати прикордонний перехід "Помеллен" на автобані 11 у Мекленбурзі-Передній Померанії та прикордонний перехід "Форст" на автобані 13.

Також поліція закликала тих, хто подорожує автомобілем, шукати об'їзні шляхи.

Рух вантажних автомобілів у Польщі було перенаправлено на швидкісну автомагістраль S3 через розв'язку з автомагістраллю Йорданово, а потім по ДК32 в Губен на німецькому боці. Автомобілістів переадресували з перехрестя Свечко на національну дорогу DK29, що веде на північний захід у Франкфурт-на-Одері.

У неділю ввечері відбулася блокада міського мосту у Франкфурті-на-Одері тракторами, фургонами та вантажівками з німецького боку. Однак, за даними поліції Бранденбурга, серйозних заторів не зафіксовано. У Німеччині фермери протестують проти запланованого скорочення субсидій на сільськогосподарське дизельне пальне.

  • 1 березня польські перевізники планують відновити протести у кількох містах. Вони стверджують, що українські перевізники витісняють їх із ринку, і вимагають відновити зобов'язання отримання дозволів українськими перевізниками з листопада 2023 року.
  • 22 лютого фермери з країн ЄС провели масштабні протести вздовж чеських кордонів 22 лютого. Деякі пункти пропуску було заблоковано. Фермери виступають за скорочення бюрократії та зміни у політиці Європейського Союзу.