Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський, пояснюючи аудит у ЗСУ, розповів, як до чотирьох бригад не доїхала техніка

Зеленський, пояснюючи аудит у ЗСУ, розповів, як до чотирьох бригад не доїхала техніка
Фото: Офіс президента

Аудит у ЗСУ був призначений, аби зрозуміти, що відбувається всередині війська після двох років війни. Про це Володимир Зеленський повідомив на своїй пресконференції. Президент навів приклад, згідно з яким під час контрнаступу до чотирьох бригад не доїхала техніка від партнерів.

- У нас був кулак для контрнаступу. До сьогодні з того пакету чотири бригади голі, без техніки, про яку було домовлено, підписано, тиснули руки, не доїхала. Вони й не воювали, чекали техніку, - розповів він.

Зеленський додав, що аудит також має відповісти на питання необхідності резервів та ротацій. 

- Треба навести порядок і поставити крапку. Це дуже важливі речі - розраховувати свої сили і для цього потрібно підготувати нормально резерви. Вони не були підготовлені нормально, ми повинні визнавати свої слабкі місця. Нам потрібно їх виправити, а для цього потрібно зрозуміти, що відбувається. Не все ж тільки на першої лінії фронту. Тому резерви, тероборона, що там відбувається у ДФТГ. Картина повинна бути, аудит після двох років війни повинен. Що там в кабінетах, хто там знаходиться, чому там скільки людей було мобілізовано, який відсоток був на фронті, - заявив глава держави.

  • 25 лютого президент України Володимир Зеленський проводить свою першу у 2024 році пресконференцію.
  • 23 лютого голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що новий головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський проводить аудит всіх Сил оборони, оскільки за два роки війни є підрозділи, які жодного разу не були на фронті.