Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
23 квiтня
Завантажити ще

Буданов розповів про російську операцію “Смута” з делегітимізації української влади

Буданов розповів про російську операцію “Смута” з делегітимізації української влади
Фото: gur.gov.ua

Росія готує стратегічну операцію з делегітимізації української влади під назвою"Смута". Про це начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов заявив під час форуму «Україна. Рік 2024», який проходить у Києві.

- Днями буде офіційне звернення від комітету з розвідки, куди входять все спецслужби, де ми озвучимо про проведення Росією стратегічної операції з делегітимізації української влади. Вони вкладають величезні кошти в те, щоб поставити під сумнів легітимність прийняття саме рішень. І використавши цей період, який вони у себе в документах називають “Смута”, в цей період вони хочуть спробувати завдати воєнної поразки, думаючи, що це максимально знизить рівень морально-психологічного стану нашого війська, - розповів Буданов.

  • Форум «Україна. Рік 2024» проходить у Києві у неділю, 25 лютого, за участі президента України Володимира Зеленського, прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, міністрів та інших керівників державних відомств з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
  • 21 лютого Кирило Буданов заявив в інтерв'ю The Wall Street Journal, що Росія активізувала план, який поєднує дезінформацію та спроби вбивства відомих українців, щоб «посіяти розбрат» у суспільстві та ЗСУ.