Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Володимир Зеленський вперше дав інтерв’ю, знаходячись на передовій

Володимир Зеленський вперше дав інтерв’ю, знаходячись на передовій
Фото: Fox News

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю американському телеканалу FOX News, знаходячись на локації поблизу передової. Як повідомляють у телеканалі, ведучий Брет Баєр поспілкувався з Зеленським про дебати в Конгресі щодо фінансової допомоги Україні та про річницю повномасштабної війни в Україні та відхід українських військ з Авдіївки.

- Байєр також поїде разом із Зеленським, коли він проведе військовий брифінг, вручить військам медалі та відвідає госпіталізованих військових, які отримали поранення в боях, - розповіли у телеканалі.

Вихід інтерв’ю анонсується ввечері 22 лютого.  Також у цей день у «Спеціальному репортажі» телеканал обіцяє показати сюжет про наслідки війни через інтерв’ю з українцями на місцях у зруйнованій війною країні з акцентом на столицю Київ.

  • У другу річницю повномасштабного вторгнення РФ до України - 24 лютого - до Києва з візитом прибуде велика кількість іноземних лідерів. Наступного дня відбудеться велика конференція щодо майбутнього шляху України, у якій візьмуть участь усі топові чиновники. 
  • 21 лютого  Володимир Зеленський вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії зустрівся із фракцією "Слуга народу".