Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

На телефонах членів оборонного комітету Європарламенту виявили шпигунські програми

На телефонах членів оборонного комітету Європарламенту виявили шпигунські програми
Фото: pixabay.com

На телефонах двох членів підкомітету з питань оборони Європарламенту виявили шпигунські програми та сліди злому. Після цього у ЄП терміново закликали всіх інших співробітників перевірити свої телефони, пише Politico.

– У даному геополітичному контексті та враховуючи характер справ, якими займається підкомітет з питань безпеки та оборони, особлива увага приділяється пристроям членів цього підкомітету та персоналу, який підтримує його роботу, – прокоментувала заступник речника Європарламенту Дельфіна Колард.

IT-служба Європарламенту повідомила, що членів та співробітників підкомітету з питань безпеки та оборони атакували програмним забезпеченням для стеження. Проблему виявили під час планової перевірки пристроїв щодо кібербезпеки, тому причина, через яку на телефони могли встановити шкідливу програму, наразі незрозуміла.

  • Скандал через використання шпигунських програм для стеження вибухнув також у Польщі. Нещодавно прем'єр-міністр Дональд Туск заявив про наявність "100-процентних доказів" використання шпигунської програми Pegasus у період перебування партії "Право та справедливість" при владі.