Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

ГУР: Росія посилює прикриття кордону, побоюючись дій ЗСУ на своїй території

ГУР: Росія посилює прикриття кордону, побоюючись дій ЗСУ на своїй території
Фото: t.me/DIUkraine

Російська Федерація ввела на сухопутну частину України близько 470 тисяч військовослужбовців. Крім того, РФ посилила напередодні "виборів" прикриття державного кордону на території Білгородської, Курської та Брянської областей. Про це заявив представник ГУР Міноборони генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

- Якщо говорити про те, що змінилося за цей час, то це чисельність угруповання, розгорнутого на нашій території. Наразі сухопутний компонент, сухопутна частина угруповання, яке розташоване на території України, становить близько 470 тисяч військовослужбовців. І це лише сухопутний компонент, я не беру авіацію, не враховуємо сюди військово-морський флот, який теж залучається до проведення операцій, завдання ударів, - сказав Скібіцький. – Наразі у російській армії з'явився новий компонент, якого не було на початку повномасштабного вторгнення. Йдеться про угруповання військ Росгвардії. На сьогодні на тимчасово окупованих територіях розгорнуто угруповання військ Росгвардії. Це майже 33 тисячі військовослужбовців. Це ті люди, які забезпечують діяльність окупаційної влади, охорону стратегічних об'єктів і за потреби можуть виконувати завдання оборони саме на тимчасово окупованих територіях, - розповів він.

Крім цього, за останні два роки з'явилося угруповання т.зв. прикриття державного кордону РФ Це військові, що базуються на території трьох областей Росії – Білгородської, Курської, Брянської. Ймовірно, це пов'язано з тим, що Україна проводитиме "активніші дії у відповідь на території РФ".