Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
20 квiтня
Завантажити ще

У ЗСУ показали, як знищують Starlink російських окупантів

У ЗСУ показали, як знищують Starlink російських окупантів
Фото: facebook.com/71brigade

Збройні сили України почали знищувати модеми Starlink, які використовують російські окупанти. Відео удару fpv-дрона по модему Starlink опублікували Десантно-штурмові війська у своєму телеграм-каналі.

- Всі чули про те, що росіяни почали користуватися платформами супутникового зв’язку SpaceX, але досі відзняти їх нам не вдавалося… А наші fpv-дрони не стерпіли неподобства і твердо стали на сторожі міжнародного права та ділової репутації поважної компанії. Коротше, нема в окупантів старлінка, - прокоментували відео в Десантно-штурмових військах.

Модем Starlink помітили оператори розвідувальних БПЛА 71-ї окремої єгерської бригади та знищили в зоні досяжності бригади. У Десантно-штурмових військах припустили, що модем Starlink російських окупантів був крадений або придбаний контрабандним шляхом.

  • 19 лютого міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів у інтерв'ю Суспільному, що комунікував із засновником SpaceX Ілоном Маском щодо використання російськими окупантами Starlink на фронті.
  • 11 лютого ГУР опублікувало перехоплення розмови російських окупантів, які налаштовували інтернет від Starlink. Вона велася російською 83 десантно-штурмовою бригадою, яка діє у Донецькій області поблизу Кліщіївки та Андріївки.
  • Того ж дня Ілон Маск заявив у своїй соцмережі Х, що SpaceX прямо чи опосередковано не продавала Starlink Росії.