Завантажити ще

Польща запровадить обмеження, якщо уряди двох країн не домовляться

Польща запровадить обмеження, якщо уряди двох країн не домовляться
Фото: suspilne.media

Заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак закликав президента України Володимира Зеленського займатись внутрішніми проблемами країни замість блокування кордону. Про це він повідомив в інтерв'ю Polsat News.

- Займіться своєю політикою, у вас тут також є проблеми. Дивний шантаж між Києвом та Варшавою, – сказав Колодзейчак.

Заступник міністра сільського господарства Польщі висловив розчарування ситуацією на кордоні з Україною та запропонував можливі обмеження на українську сільськогосподарську продукцію. Чиновник висловив сумніви щодо загрози президента України запровадження ембарго на польську продукцію та вважає таку політику дивною.

  • 21 лютого Генеральний консул Польщі у Львові Еліза Дзвонкевич вибачилася перед українцями за дії польських протестувальників на кордоні. Вона висловила своє розчарування та порівняла їхні дії з поведінкою росіян під час Варшавського повстання 1944 року. Дзвонкевич наголосила, що справжній поляк ніколи не вдарив би ножем у спину своїм сусідам, та зазначила, що така форма протесту - ганьба.
  • 12 лютого Міхал Колодзейчак заявив, що Польща має намір запровадити перевірку всього зерна, що надходить з України, включаючи транзитне, через передбачувану недостатню якість деяких партій.