Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Польська поліція завела справу через плакат фермерів із закликом до Путіна та прапор СРСР

Польська поліція завела справу через плакат фермерів із закликом до Путіна та прапор СРСР
Фото: wyborcza.pl

Польська поліція відкрила справу через плакат "Путін, наведи лад з Україною та Брюсселем, і з нашим керівництвом" та прапор СРСР під час акції протесту фермерів. Про це йдеться у Твітері Polska Policja.

- Ніхто не має порушувати закон та розпалювати ворожнечу. Польська поліція миттєво відреагувала на скандальні гасла під час протесту фермерів у Водзіславському районі. Поліція та прокуратура проводять заходи відповідно пункту 1 статті 256 Кримінального кодексу (публічне пропагування фашистського чи іншого тоталітарного державного устрою або розпалювання ненависті на основі національних, етнічних, расових чи релігійних відмінностей - Ред.), - заявили у поліції.

Банер зі скандальним гаслом та прапор СРСР фермери вивісили на одному із сотні тракторів, які перекрили дорогу у селі Гожичкі Водзіславського повіту. Вони вимагали від польської влади перекрити польсько-український кордон і припинити постачання української продукції.

На скандал також відреагував міністр внутрішніх справ Польщі Марчін Кервинський. Він запевнив, що банер вже знищили, а поліція розбирається у ситуації. 

  • 20 лютого українські перевізники розпочали акції біля пунктів пропуску у відповідь на блокаду, яку проводять польські протестувальники.
  • Цього ж дня після 17:00 відновлено рух легкових автомобілів та автобусів через пункт пропуску "Хребене - Рава-Руська". Протестувальники погодилися щогодини пропускати по одній вантажівці в обох напрямках.