20 червня
Завантажити ще

Юлія Навальна заявила, що йде у політику

Юлія Навальна заявила, що йде у політику
Фото: instagram.com/yulia_navalnaya

Вдова російського опозиціонера Олексія Навального, який помер у виправній колонії, Юлія записала відео, в якому звинуватила у смерті її чоловіка президента Росії та й повідомила, що продовжить справу свого чоловіка, хоча зовсім це не планувала.

- Мене не мало бути на цьому місці. На моєму місці мала бути інша людина, але цю людину вбив Володимир Путін. Три дні тому Володимир Путін убив мого чоловіка Олексія Навального. Путін убив батька моїх дітей, відібрав найдорожче, що в мене було, найближчу і найулюбленішу людину, - сказала вона у відеозверненні.

Вона також заявила, що продовжуватиме боротися за справу Олексія Навального та за країну, і закликала людей приєднатися до неї у цій боротьбі, поділивши не лише горе, а й лють.

  • 17 лютого прессекретар Олексія Навального Кіра Ярмиш оголосила офіційне повідомлення про його смерть, підтвердивши, що його тіло знаходиться у морзі Салехарду. Соратники опозиціонера вимагали, щоб тіло політика видали його сім'ї негайно.
  • 16 лютого Управління ФСВП по Ямало-Ненецькому автономному округу повідомило про смерть Олексія Навального, який перебував у виправній колонії №3 у селищі Харп за Полярним колом. Опозиціонера туди перевели у грудні 2023 року.