Завантажити ще

Зеленський вперше зустрівся з новообраним головою Фінляндії

Зеленський вперше зустрівся з новообраним головою Фінляндії
Фото: President.gov.ua

Український лідер Володимир Зеленський провів зустріч із новообраним президентом Фінляндії Олександром Стуббом у рамках Мюнхенської конференції з питань безпеки. Про це повідомила прес-служба президента.

- Ми вдячні вашій країні, вашому народу за непохитну підтримку та тепле ставлення до України та українців. Ви з нами з перших днів повномасштабної війни, – сказав Зеленський до свого колеги.

Він поінформував Стубба про поточну ситуацію на фронті та найважливіші оборонні потреби української армії. Також Зеленський наголосив на важливості збереження підтримки України з боку Фінляндії на шляху членства в НАТО та Євросоюзі.

  • Раніше президент України провів переговори з віце-президентом США Камалою Харріс. Зеленський заявив, що не відноситься до затримок рішення про подальшу підтримку України з боку Америки як до "зради". При цьому він наголошує, що Україна не розглядає альтернативи американської допомоги.
  • 12 лютого стало відомо, що колишній прем'єр-міністр Олександр Стуб переміг на виборах президента Фінляндії. У другому турі президентських виборів 55-річний Олександр Стубб набрав 51,6%, а колишній глава МЗС 65-річний Пекка Хаавісто – 48,4%.