Завантажити ще

Головнокомандувач Сирський: ЗСУ вийшли з Авдіївки через загрозу оточення

Головнокомандувач Сирський: ЗСУ вийшли з Авдіївки через загрозу оточення
Фото: facebook.com/CinCAFofUkraine

Збройні сили України вийшли з Авдіївки. Про це в ніч проти 17 лютого у фейсбуці повідомив головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

- Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, прийняв рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах, - заявив він.

Сирський додав, що українські військовослужбовці гідно виконали свій обов’язок, зробили все можливе для знищення найкращих російських військових частин, нанесли ворогу значні втрати в живій силі та техніці. 

- Вживаємо заходів для стабілізації обстановки та утримання займаних позицій. Життя військовослужбовців — найвища цінність. Авдіївку ми все одно повернемо, - підкреслив головнокомандувач ЗСУ.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський написав у своєму телеграм-каналі, що ЗСУ вийшли з Авдіївки на заздалегідь підготовлені позиції.

- У ситуації, коли ворог наступає по трупах своїх же солдатів із перевагою снарядів десять до одного, під постійними бомбардуваннями — це єдине правильне рішення, - запевнив він.

Командир Третьої окремої штурмової бригади Андрій Білецький подякував командуванню за виважене рішення та бійцям за гідний бій.

- Зробили все, і навіть більше. Дякую за стійкість кожному. Відходимо на підготовлені позиції, щоб повернутися і завдати ще сильнішого удару, - заявив він.

  • Увечері 16 лютого командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський повідомив, що декілька українських бійців потрапили в полон, коли виходили маневром зі зруйнованих позицій та закріплювалися на нових рубежах оборони.
  • В Авдіївці залишається близько 900 цивільних, повідомив речник ОСУВ "Таврія" Дмитро Лиховій.