Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Дружина Навального на Мюнхенській конференції говорила про злочини Путіна, не згадавши війну в Україні

Дружина Навального на Мюнхенській конференції говорила про злочини Путіна, не згадавши війну в Україні
Фото: REUTERS

Дружина російського опозиціонера Олексія Навального Юлія виступила на Мюнхенській конференції з безпеки після новини про смерть чоловіка. У своїй промові вона нагадала про злочини президента РФ Володимира Путіна, при цьому не згадавши ні разу про війну в Україні. Промову в прямому ефірі транслювали соратники політика.

- Я не знаю, вірити чи ні тим жахливим новинам, які ми отримуємо лише з державних джерел у Росії.. .Але якщо це правда, я хочу, щоб Путін, все його оточення, путінські друзі, його уряд знали, що вони понесуть за те, що вони зробили з нашою країною, з моєю сім'єю та з моїм чоловіком, відповідальність. І цей день настане незабаром. Я хочу закликати всю світову спільноту, всіх, хто перебуває в цій залі, людей у всьому світі, щоб ми разом згуртувалися і перемогли це зло. Перемогли жахливий режим, який зараз у Росії. І цей режим, і Володимир Путін мають понести персональну відповідальність за всі ті жахливі речі, які вони роблять із нашою країною Росією останніми роками, - сказала Навальна.

Виступ Навальної не був запланований програмою конференції. Їй дозволили виступити на основній трибуні після новин про смерть Навального у колонії.