Завантажити ще

Польські фермери заблокували шостий пункт пропуску

Польські фермери заблокували шостий пункт пропуску
Фото: Facebook/Василь Зварич

Вдень у пятницю, 16 лютого, польські фермери почали блокаду ще одного пункту пропуску - "Корчова - Краківець". Як повідомили у Державній прикордонній службі України, у зв’язку з цим ускладнення руху можливе як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд.

- На в’їзд до України на території Польщі очікують близько 1730 вантажівок. Перешкоджання руху автобусам та легкового транспорту не планується, - додали у ДПСУ.

Станом на ранок 16 лютого  повідомлялось про продовження блокування пунктів пропуску "Ягодин", "Рава-Руська", "Шегині", "Устилуг", "Угринів". На кордоні з Україною у чергах стояли 1400 вантажівок.  За словами речника ДПСУ України Андрія Демченка, черги збільшуються, а кількість перетину кордону залишається низькою, особливо в напрямку пункту "Ягодин". Там за останню добу кордон перетнуло лише 145 вантажівок в обох напрямках, притому що цей напрямок може пропускати 1200-1400 вантажівок.

  • 12 лютого Міністерство сільського господарства Польщі оголосило про складання списку компаній, що імпортують українське зерно. Заступник міністра Міхал Колодзейчак повідомив, що Польща проводить перевірку всього українського зерна, включаючи транзитне, через можливі проблеми з якістю. 
  • 11 лютого лідер протесту польських перевізників Рафал Меклер опублікував фото та відео розкиданого українського зерна на дорозі біля пункту пропуску "Дорогуськ". Зерно було висипане з опломбованих вантажівок, які прямували транзитом до Литви. Польща розпочала розслідування інциденту. 
     
Новини по темі: Польща Кордон блокада