Завантажити ще

Виробники РЕБ заслуговують на повне державне сприяння - Зеленський

Виробники РЕБ заслуговують на повне державне сприяння - Зеленський
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні 12 лютого зазначив, що сьогодні кожен в Україні, хто може виробляти ефективні системи радіоелектронної боротьби, заслуговує на повне державне сприяння на всіх рівнях: і на центральному – від уряду, і в кожному регіоні, де є такий потенціал.

- Я вдячний усім представникам, зокрема, місцевої влади та кожному українському підприємцю, усім українським розробникам, які розвивають таке виробництво - системи РЕБ, - сказав президент.

Також він зазначив, що сьогодні провів перше засідання Ставки за участі нових військових командувачів та заслухав доповідь про забезпечення всіх підрозділів: снаряди, дрони, РЕБ.

- Був детальний звіт щодо захисту критичної інфраструктури – енергетики, об’єктів теплопостачання, водопостачання. Усього того, що є незмінною мішенню для російських ракет і дронів. Щоб додати більше захисту, додаємо більше сили, більше можливостей нашим мобільним вогневим групам. Збільшимо й кількість таких груп. Вони є однією з основ нашого захисту від російського терору, і я вдячний усім, хто служить у мобільних вогневих групах, тренує їх і допомагає, - сказав Президент.

Новини по темі: Володимир Зеленський