Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Молдові по всій країні відбудуться протести фермерів

У Молдові по всій країні відбудуться протести фермерів
Фото: esp.md

По всій Молдові фермери 12 лютого проведуть акції протесту, вони планують блокувати дороги, включаючи КПП у Леушенах. Про це пише видання newsmaker.md.

- Ми вимагаємо, щоб уряд і парламент негайно розпочали конструктивний діалог з фермерами, які беруть участь у протестах, і надали термінову фінансову допомогу у розмірі не менше 400 мільйонів леїв для компенсації дрібним та середнім фермерам, які зіткнулися з труднощами через кризу в останні два роки, - заявили фермери.

Протестні акції заплановані на півдні Молдови та в районі КПП "Леушени", у Резинському районі на трасі Оргєєв - Резіна, неподалік міста Бушівка, а також у центрі Фалешт. Фермери з Теленешт проведуть протест на перехресті доріг Кишинів - Бєльці та Кишинів - Сороки, а фермери з Кріулян зберуться біля внутрішнього митного посту на трасі Кишинів - Дубосари.

Протести молдавських фермерів відновилися сьомого лютого, проте до цього часу влада не спробувала встановити з ними контакт.

  • 12 лютого розпочалися акції протесту польських фермерів неподалік пункту пропуску "Зосин – Устилуг". Також заблоковано рух біля ПП "Довгобичув – Угринів". Крім того, протестувальники відновили блокування на напрямі ПП "Медика – Шегіні".
  • 9 лютого угорські фермери розпочали акцію протесту біля пункту пропуску "Захонь" на кордоні з Україною. Вони заявляли, що Україна нібито нав'язує споживачам Євросоюзу ГМО-продукти.
Новини по темі: фермер Молдова Протести