17 травня
Завантажити ще

Шольц показав свого «двійника»

Шольц показав свого «двійника»
Фото: twitter.com/Bundeskanzler

Канцлер Німеччини Олаф Шольц під час візиту до Сполучених Штатів Америки зустрівся з сенатором від Демократичної партії Крісом Кунсом, який дуже схожий на нього. Про це він повідомив у соціальній мережі Х.

- Приємно знову побачити мого двійника, - написав Шольц і зазначив у публікації американського політика.

У США німецький канцлер зустрічається із президентом США Джо Байденом. Вони збираються обговорити питання безпеки та співробітництва у регіоні, включаючи поточну ситуацію в Україні та інші геополітичні виклики.

  • 19 січня у Німеччині було ухвалено закон, що спрощує отримання громадянства: скорочення терміну проживання до п'яти років та можливість отримання паспорта через три роки при успішній інтеграції. Вимоги залишаються, але додається визнання "історичної відповідальності Німеччини за націонал-соціалістичний режим".
  • 4 січня Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги, включаючи ракети IRIS-T SLM, бойові машини Marder та систему Skynex. Також до пакету увійшли ракети ППО Patriot, боєприпаси для Leopard 2A6, БМП "Мардер", радіолокаційні станції, обладнання для розмінування та виявлення дронів, а також військове спорядження, включаючи шоломи, датчики дронів, радари, вантажівки та зброю.
  • Журналісти Коротко про писали про те, що у Німеччині бюджетна криза і протести фермерів певним чином можуть позначитися на допомозі Україні.