Завантажити ще

Нардеп Гончаренко: Сили безпілотних систем в Україні очолить полковник Сухаревський

Нардеп Гончаренко: Сили безпілотних систем в Україні очолить полковник Сухаревський
Фото: ukrinform.ua

Сили безпілотних систем, про створення яких раніше заявляв президент України Володимир Зеленський, очолить полковник Вадим Сухаревський. Про це у своєму телеграм-каналі написав нардеп Олексій Гончаренко.

Станом на 10-ту ранку указу про призначення на сайті голови поки що немає.

Вади́м Сухаре́вський з 2022 року є командиром  59-ї окремої мотопіхотної бригади. Має позивний «Борсук». Герой України. Має ордени Богдана Хмельницького 3-го та 2-го ступенів, «За мужність» 3-го та 2-го ступенів.

Закінчив Мукачівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, Львівський інститут Сухопутних військ Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «бойове застосування та управління діями аеромобільних підрозділів» та Національний університет оборони України імені І. Черняховського у Києві.

Від 24 лютого 2022-го із початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну підрозділи його бригади успішно виконували бойові завдання на території Миколаївської та Херсонської областей, завдаючи значних втрат противнику.

  • Зеленський заявив про створення в Україні нової частини Збройних сил України під назвою Сили безпілотних систем 6 лютого. 
  • 5 лютого міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що українські військові протестували новий ударний дрон Shoolika mk6, розроблений та створений членами Brave1. Дрон оснащений нічними візуальними системами, що робить його особливо ефективним у нічний час.