18 червня
Завантажити ще

Федоров анонсував у "Дії" послугу онлайн-шлюбів за допомогою відео

Федоров анонсував у
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

У мобільному застосунку "Дія" найближчим часом запустять послугу онлайн-шлюбів за допомогою відео. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, повідомив “Інтерфакс-Україна”.

- Плануємо найближчим часом запустити онлайн-шлюб. Можна буде просто одружитися в "Дії" за допомогою відео. Це буде також дуже технологічно. Це буде унікально для всього світу. Це дасть можливість нашим військовим одружуватися на дистанції. Це важливий крок, - сказав він в ефірі національного телемарафону у вівторок.

Федоров не захотів розкривати більше деталей нового сервісу, але зазначив, що послуга матиме кілька етапів верифікації.

Також, за його словами, планується запустити кабінет пацієнта, "щоб люди могли швидко отримували інформацію коли записуються до лікаря, інформацію під час запису до лікаря, про рецепти й так далі".

Михайло Федоров запевнив, що наступного року під час Національного відбору на "Євробачення" застосунок "Дія" буде готовий до голосування кількох мільйонів користувачів.

6 лютого Михайло Федоров також повідомив у своєму телеграм-каналі, що “Дія” святкує чотири роки. Зараз у мобільному застосунку є 14 цифрових документів та понад 130 онлайн-сервісів.

  • 3 лютого у “Дії” стався збій через кількість людей, які хотіли проголосувати за переможця Нацвідбору на "Євробачення-2024". Загалом у голосуванні взяли участь 1 167 000 людей.
  • З лютого 2023 року заяву на шлюб можна подати не лише у відділі ДРАЦС, а й онлайн через додаток «Дія».
Новини по темі: шлюб Дія Михайло Федоров