Завантажити ще

POLITICO: Непублічно Байден називає Трампа «хворим виродком»

POLITICO: Непублічно Байден називає Трампа «хворим виродком»
Фото: REUTERS/Evelyn Hockstein

Президент США Джо Байден за зачиненими дверима називає колишнього лідера та свого потенційного конкурента на виборах Дональда Трампа «хворим виродком». Про це заявило американське видання POLITICO з посиланням на три анонімні джерела.

- Президент описав Трампа своїм давнім друзям та близьким помічникам як «хворого виродка», який насолоджується чужими нещастями, за словами трьох людей, які чули, як президент використав цей нецензурний опис, - пише видання.

Також, за словами одного зі співрозмовників, Байден нещодавно назвав Трампа "чортовим засранцем".

Огида Байдена до Трампа ніколи не була секретом, але зросла в останні місяці. Байден вважає, що згодом Трамп став ще огиднішим. Особливо дратують президента жарти Трампа з приводу нападу з молотком на 83-річного чоловіка колишнього спікера Палати представників Ненсі Пелосі Пола Пелосі у жовтні 2022 року. Також Байдена розлютили повідомлення про те, що Трамп привітав учасників штурму Капітолія 6 січня, а також теплі слова Трампа на адресу президента Росії Володимира Путіна.

Білий дім відмовився офіційно коментувати таку інформацію. Епітети Байдена можуть суперечити його іміджу людини, яка прагне знизити рівень грубості та різкості у політиці. Але вони також ілюструють глибинний гнів Байдена до Трампа. Байден стурбований заохоченням Трампом політичного насильства, яке, на думку чинного президента, є прямою загрозою національній демократії та глибоко антиамериканським.

  • У листопаді 2023 року Володимир Зеленський заявив, що йому знадобиться 24 хвилини, щоб переконати Дональда Трампа у тому, що він не зможе припинити війну за 24 години.
  • У січні Володимир Зеленський прокоментував заяву кандидата у президенти США та губернатора Флориди Рона Десантіса про те, що гроші американських платників податків пішли на пенсії українцям.