Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Італійський сенатор назвав війну РФ "геноцидною" та закликав збільшити військову допомогу Україні

Італійський сенатор назвав війну РФ

Італія та Європейський Союз в цілому мають надати Україні допомогу, зокрема військову, для відновлення суверенітету на всій українській території. Агресія Росії проти України є геноцидною, а її жертвам має бути гарантовано правосуддя. Про це у коментарі Guildhall заявив член Сенату Італії, ексміністр закордонних справ Італії Джуліо Терці ді Сант'Агата.

- Як провідний член делегації Італії в Європейській комісії та член Сенату Італії, у грудні я представив нашу резолюцію прем'єр-міністру Джорджії Мелоні перед її виступом у Брюсселі, за кілька днів до того, як ЄС ухвалив історичне рішення щодо початку переговорів про членство з Україною. Головний пріоритет цієї резолюції - необхідність для України протистояти нападу та повністю відновити український суверенітет на всій українській території і, нарешті, стати членом європейської сім'ї. Декілька ключових аспектів були використані прем'єром у її виступі, а потім озвучені Джорджею Мелоні позиції були враховані у фінальній резолюції ЄС, - заявив політик.

- Україна має отримати більше допомоги, ми зобов'язані допомогти будь-якими можливими способами - дипломатичним, політичним, військовим. Ми повинні допомогти відбудувати Україну і маємо забезпечити справедливість та правосуддя для жертв цієї жахливої геноцидної агресії російських сил, що триває вже два роки та кілька місяців, - підсумував Джуліо Терці.