Завантажити ще

У Силах оборони запроваджено 18 нових стандартів НАТО

У Силах оборони запроваджено 18 нових стандартів НАТО
Фото: t.me/GeneralStaffZSU

Починаючи з грудня минулого року і до сьогодні у Міноборони, ЗСУ та інших складових сектору безпеки й оборони впровадили 18 нових стандартів НАТО. Більшість із них стосуються навчання, навігації та водолазної діяльності, повідомляє Міноборони.

- Серед стандартів, запроваджених у рамках Цілей партнерства Україна-НАТО, стандарти із захисту військ ЗСУ, навчання Військово-морських сил по зв'язку, комунікаційних та інформаційних системах, транспортному забезпеченню. Також в ініціативному порядку Україна запровадила стандарти щодо навігаційно-гідрографічної підтримки, водолазної діяльності, паливно-мастильних матеріалів, - розповіли у міністерстві.

У відомстві також відзвітували, що загалом уже запровадили 315 стандартів НАТО. З них 192 (88% від запланованого) - у рамках Цілей партнерства Україна-НАТО, які є першочерговими стандартами Альянсу, 123 - в ініціативному порядку, які запроваджуються Україною поза Цілями партнерства. Загалом в Альянсі існує 1135 стандартів, тобто в Силах безпеки та оборони України вже запроваджено майже 28% від загальної кількості. За словами заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Івана Гаврилюка, це більше, ніж запроваджено у деяких державах НАТО, які приєдналися на останній хвилі розширення Альянсу.