Завантажити ще

У Харкові сирену повітряної тривоги включатимуть у разі безпосередньої загрози — Терехов

У Харкові сирену повітряної тривоги включатимуть у разі безпосередньої загрози — Терехов
Фото: aa.com.tr

Незабаром у Харкові сирени включатимуть лише у разі загрози місту, а не іншим населеним пунктам області. Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

- Сьогодні депутати міської ради підтримали мою ініціативу та ухвалили рішення про створення диференційованої системи оповіщення про повітряну тривогу. Отже, вже з цього року сирена включатиметься лише у разі небезпеки безпосередньо для міста, а не для всієї області, - написав Терехов.

Він зазначив, що це полегшить роботу всім службам та дозволить ефективніше працювати бізнесу.

  • 23 січня РФ атакувала Харків від самого ранку. Протягом дня місто було атаковано тричі: близько 4:00, близько 7:00 (Київський та Салтівський райони) та близько 22:00 (Київський район). Одна із ракет повністю зруйнувала під'їзд багатоповерхового будинку.
  • Після російського обстрілу 23 січня мер Харкова Ігор Терехов запропонував перейменувати вулицю Пушкінську на честь українського філософа та письменника Григорія Сковороди.
  • За п'ять хвилин обстрілу російські військові пошкодили 62 об'єкти історичної забудови. Під обстріл потрапили два історично значущі райони міста. Це Залопань, де знаходяться будівлі XVIII-XX століть, та центральна частина міста із забудовою кінця XIX – початку XX століття.